RSS Youtube Facebook "Több mint 130 éve az érték a mérték!"
2018. november 17. Szombat
Hortenzia, Gergő

Richter Gedeon Nyrt - Adminisztrátor

Richter Gedeon Nyrt - AdminisztrátorKedves Végzősök!

A magyarországi központú Richter Gedeon Nyrt. több mint 115 éves történelmével, innováció iránti elkötelezettségével Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalata. A nőgyógyászat terén szerzett több mint egy évszázados tapasztalata és a világ egyik legszélesebb termékpalettája révén globálisan is elismert szereplője a gyógyszeriparnak. Az 1000 főt meghaladó kutató-fejlesztő bázisával a közép-kelet-európai térség egyik legjelentősebb kutatási központja. A Richter legfőbb célja, hogy folyamatosan korszerű készítményekkel álljon a lakosság gyógyításának szolgálatában.

Társaságunk Adminisztrátor IT affinitással munkatársat keres

Bővebben: Richter Gedeon Nyrt - Adminisztrátor

Sunfleur Kozmetikai Kft - Vegyész

Sunfleur Kozmetikai Kft - VegyészKedves Vegyészek!

Vegyész/vegyésztechnikus/kémikus szakmai gyakornokot/kezdő munkavállalót keresünk cégünkhöz. A Sunfleur Kozmetikai Kft. kozmetikai termékek fejlesztésével, gyártásával, kiszerelésével és kereskedelmével foglalkozik.

Bővebben: Sunfleur Kozmetikai Kft - Vegyész

Körte Környezettechnikai Zrt -

Kedves Végzősök!

Körte Környezettechnikai Zrt Munkatársakat keres ipari területre.

Mellékletek:
Fájl letöltése (Korte-Allashirdetes.pdf)Korte-Allashirdetes.pdf[ ]

Bővebben: Körte Környezettechnikai Zrt -

Eötvös Loránd Tudományegyetem - Laboráns

Eötvös Loránd Tudományegyetem - LaboránsKedves Végzősök!

Eötvös Loránd Tudományegyetem a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. alapján pályázatot hirdet Eötvös Loránd Tudományegyetem Kémiai Intézet laboráns munkakör betöltésére.

Bővebben: Eötvös Loránd Tudományegyetem - Laboráns

Xellia - Analitikusok

Xellia - AnalitikusokKedves Végzős Vegyészek!

A skandináv NOVO Holding A/S tulajdonában lévő Xellia Pharmaceuticals vezető fejlesztő, gyártó és szállító cég az életmentő, anti-infektív gyógyszerek területén.

A cég több pozicióban is munkatársakat keres:

QC support analitikus

Richter Gedeon Nyrt. - SAP adminisztrátor

Richter Gedeon Nyrt. - SAP adminisztrátorKedves Végzős Vegyészek!

A Richter Gedeon SAP adminisztrátor munkatársat keres

Bővebben: Richter Gedeon Nyrt. - SAP adminisztrátor

MOL-LUB Kft - Laboráns

MOL-LUB Kft - LaboránsKedves Végzős Vegyészek!

MOL-LUB Kft./ Minőségellenőrzés LUB Laboráns munkakörbe munkatársakat keres.:

Munkavégzés helye: Almásfüzitő, Minőségellenőrzés LUB laboratórium

Bővebben: MOL-LUB Kft - Laboráns

Laboratóriumi asszisztens

Laboratóriumi asszisztensKedves Végzős Vegyészek!

Gyógyszeripari minőségellenőrző laboratórium Toxikológiai osztályára keresünk középfokú vegyész-, vagy élelmiszer technikusi végzettséggel rendelkező munkatársat.

Bővebben: Laboratóriumi asszisztens

Felületkémia - Értékesítő Munkatárs

Felületkémia - Értékesítő MunkatársKedves végzős Diákok!

Közel 30 éve működő, 100 %-ban magyar tulajdonú, vegyi anyagok és ipari berendezések kereskedelmével foglalkozó, dinamikusan fejlődő cégünk keres új munkatársat értékesítő pozícióba.

Bővebben: Felületkémia - Értékesítő Munkatárs

Human Bioplazma Kft - Laboratóriumi Technikus

Human Bioplazma Kft - Laboratóriumi TechnikusKedves Végzős Vegyészek!

A HUMAN BioPlazma Kft. az egyetlen hazai vérkészítmény-gyártó vállalat, 2007 decembere óta a Kedrion csoport tagja. A Kedrion Biopharma szektorában az ötödik helyet foglalja el a világon és több mint 40 országban van jelen. A csoport többek között kísérleti és alkalmazott kutatásokat is végez, élen jár a technológiai transzferben és elkötelezett híve a nemzeti önellátás támogatásának és a ritka betegségek elleni küzdelemnek. Az emberi vérplazma ipari méretű feldolgozása hazánkban 1954-ben kezdődött, a gödöllői gyár közel 60 éve folyamatosan készít vérplazmából életmentő gyógyszereket, mint például albumint, immunglobulinokat és véralvadási faktorokat, elsősorban a hazai betegellátást szolgálva.

Fájl letöltése (LaboratoriumiTechnikus.pdf)LaboratoriumiTechnikus.pdf[ ]

Bővebben: Human Bioplazma Kft - Laboratóriumi Technikus

Állásajánlat – Vegyipari Gépkezelő

Állásajánlat – Vegyipari GépkezelőKedves Végzős Vegyészek!

Pályakezdő Vegyésztechnikusi munkakör, teljes munkaidős (8 órás). Festékekhez használt pigmentek gyártásával és formulálásával foglalkozó cégünk munkatársat keres vegyipari gépkezelő munkakörbe, budapesti (IV. ker.) telephelyére.

Bővebben: Állásajánlat – Vegyipari Gépkezelő

Elérhetőségek

Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Vegyipari, Környezetvédelmi és Informatikai Szakgimnáziuma
OM azonosító: 203 058
Intézménykód: 051406
Levelezési cím: 1146 Budapest, Thököly út 48-54.
Telefon: +36 1 343 4810
Fax: +36 1 343 6036