RSS Youtube Twitter Facebook "Több mint 130 éve az érték a mérték!"
2017. június 27. Kedd
László

Wessling - Laboratóriumi Technikus

Wessling - Laboratóriumi TechnikusKedves Diákok!

A WESSLING laboratóriumi hálózat, analízisek, és szakértői szolgáltatások széles spektrumát kínálja szerte Európában, melynek magyarországi tagja több mint 20 éve megbízhatóan szolgáltat a hazai piacon. A WESSLING Hungary Kft. Gyógyszervizsgáló Laboratóriumába, az alábbi pozícióra keres munkatársat határozatlan időtartamra:

POZÍCIÓ MEGNEVEZÉSE: laboratóriumi technikus

Feladatok:
  • műszeres analitika (HPLC, UV, kioldódás);
  • vizsgálatok minőségügyi dokumentálása GMP minőségirányítási rendszerben
Követelmények:
  • általános vegyésztechnikus
Elvárt kompetenciák:
  • együttműködés
  • eredményorientáltság
  • rugalmasság
  • elhivatottság
  • precízség, pontosság

Előnyök:
  • gyógyszervizsgálat területén szerzett tapasztalat
  • angol vagy német nyelvtudás
  • számítástechnikai ismeretek
Amit kínálunk:
  • versenyképes fizetés + egyéb juttatások
  • szakmai fejlődés támogatása
  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: 1047 Budapest, Fóti út 56.

Munkaidő/munkarend: rugalmas, törzsidő 10.00-től 14.00-ig

Jelentkezési határidő: 2017. június 15.

Elérhetőségek

Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Vegyipari, Környezetvédelmi és Informatikai Szakgimnáziuma
OM azonosító: 203 058
Intézménykód: 051406
Levelezési cím: 1146 Budapest, Thököly út 48-54.
Telefon: +36 1 343 4810
Fax: +36 1 343 6036