RSS Youtube Facebook "Több mint 130 éve az érték a mérték!"
2018. október 21. Vasárnap
Orsolya, Orsika

Laboratóriumi asszisztens

Laboratóriumi asszisztensKedves Végzős Vegyészek!

Gyógyszeripari minőségellenőrző laboratórium Toxikológiai osztályára keresünk középfokú vegyész-, vagy élelmiszer technikusi végzettséggel rendelkező munkatársat.

Munkavégzés helye:     Budapest XIV. kerület

Feladatok:
  • laboratóriumi vizsgálatok kivitelezése, dokumentálása

Elvárások:
  • steril, pontos, precíz munkavégzés

Feltétel:
  • magas koncentrációs képesség

Előny:
  • bakteriális endotoxin vizsgálat/sejttenyésztési gyakorlat

Foglalkoztatás jellege:
  • teljes munkaidő

Amit biztosítunk:
  • cafeteria,
  • rugalmas munkaidő,
  • fejlődési lehetőség, kellemes
  • munkakörnyezet, fix. hosszú távú munkaviszony,
  • határozatlan idejű munkaszerződés.

Elérhetőségek

Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Vegyipari, Környezetvédelmi és Informatikai Szakgimnáziuma
OM azonosító: 203 058
Intézménykód: 051406
Levelezési cím: 1146 Budapest, Thököly út 48-54.
Telefon: +36 1 343 4810
Fax: +36 1 343 6036